Урочисте вручення сертифікатів IWE «Міжнародний інженер зі зварювання»

28 травня 2021 року на базі ДП «Міжгалузевий учбово-атестаційний центр Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона, Національної академії наук України» пройшло урочисте вручення сертифікатів IWE «Міжнародний інженер зі зварювання». Даний сертифікат є найпрестижнішою кваліфікацією зі зварювання.
Отримати сертифікат «IWE» було важко, але завдяки консультаціям кращих інженерів зварювального виробництва з різних куточків України, Європи та викладацького складу атестаційного центру, у мене все вийшло.

28 травня 2021 року не просто день отримання сертифікату IWE – це ще й день – ЗВАРНИКА! Традиційно вважається, що кожна остання п’ятниця травня є професійним святом зварників.
Дякую проєкту «Центр зварювальної освіти», який реалізувався ГО «КЦМЕР» в межах Програми ООН Із Відновлення та розбудови миру в рамках проєкту ПРООН «Підтримка ЄС для Сходу України – Відновлення, Зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу, представленого Європейською Комісією., Державному підприємству «Міжгалузевий учбово-атестаційний центр Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона, кафедрі зварювального виробництва НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”, а також Курахівському професійному ліцею за можливість реалізувати довгоочікувану мрію зварника.