Зварювальний навчальний центр

СТУДЕНТИ КУРАХІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ НАВЧАЮТЬСЯ ЗВАРЮВАННЮ НА СУЧАСНОМУ ОБЛАДНАННІ


За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) Курахівський професійний ліцей (Донецька область) отримав за грантом нове обладнання для зварювання та комп’ютерної лабораторії. Проєкт USAID придбав сучасні зварювальні апарати, апарат для повітряно-плазмового різання, зварювальні столи та професійне електрообладнання. Їх почали використовувати у навчальному процесі.

Студенти навчаються різним типам зварювання на новому обладнанні – аргоном, ручному дуговому зварюванню, вертикальному та горизонтальному типу зварювання, відпрацьовують навички різних швів, дізнаються, як підготувати металеву поверхню до та після зварювання за допомогою додаткового обладнання.

Вартість обладнання складає майже 4 мільйони гривень.

Зараз у ліцеї навчається близько 200 студентів за шістьма спеціальностями будівельної галузі.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.