Про заклад

З історії:

...

Курахівський професійний ліцей створений як Технічне училище № 10 у 1954 році наказом № 306 від 31.08.1954 року начальника Донецького обласного управління трудових резервів.

ТУ № 10 реорганізовано в ГПТУ № 50 в 1963 році, ГПТУ № 50 реорганізовано в ТУ № 50 в 1971 році, ТУ № 50 реорганізовано в ПТУ № 129 згідно наказу № 409 від 10.08.84 року Донецького облуправління профтехосвіти.

Підготовку працівників з отриманням середньої освіти училище проводить з 01.09.1985 року згідно ліцензії Міністерства освіти АА№222852.

З 01.09.2004 року ПТУ № 129 реорганізовано в Курахівський професійний ліцей згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 518 від 22.06.2004 року.

Курахівський професійний ліцей в інформаційній системі управління освітою

У теперішній час для забезпечення підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робітничих кадрів, ліцей має відповідну навчально-матеріальну і методичну базу, а саме:

Наукові аудиторії

Навчальні аудиторії

16 навчальних аудиторій з економічних і гуманітарних дисциплін, 4 лабораторії та комп'ютерний клас, які оснащені необхідним обладнанням, меблями та наочними посібниками

Майстерні

Майстерні

10 майстерень, які мають необхідне обладнання для закріплення професійних прийомів і навичок учнів. Відповідають державному стандарту, вимогам робочих навчальних планів та програм

Спортивний зал + «Стіна only up»

Спортивна зала + «Стіна only up»

"Створення спортивного скеледрому" - перший проект у місті Курахове в рамках конкурсу ідей на отримання великого гранту "Громада своїми руками 2017"

Тренажерні зали

Тренажерні зали

Два тренажерні зали, адже оптимальні фізичні навантаження та фітнес - це основа гармонійного розвитку людини будь-якого віку

Бібліотека

Бібліотека

Забезпечення навчальною літературою здійснюється у відповідності до вимог законодавчих та нормативних документів

Їдальня та гуртожиток

Гуртожиток

Призначається для здобувачів освіти на період навчання і забезпечує всі необхідні умови для мешкання, занять та відпочинку

Приміщення і споруди ліцею обладнані відповідно до діючих нормативів і санітарних норм та експлуатуються згідно вимог охорони праці, правил пожежної безпеки і санітарно-гігієнічних норм.

Об’єкти права власності: навчально виробничі, побутові, культурно-освітні, оздоровчі, спортивні будівлі та споруди, житло, комунікації, обладнання, засоби навчання, транспортні засоби та інше майно ліцею є державною власністю, закріпленою Міністерством освіти і науки України за ліцеєм і перебувають в оперативному управлінні ліцею.

Ліцей несе відповідальність перед Міністерством освіти і науки України за збереження та використання за призначенням закріпленого за ним майна.