Матеріально-технічне забезпечення

Кабінет англійської мови

Кабінет англійської мови є місцем проведення навчально-виховної роботи з англійської мови на уроках і в позаурочний час, що здійснюється за комплексного використання засобів навчання, демонстрування дослідів, виконання самостійних експериментальних, лабораторних, практичних робіт, роботи з книгою, довідковим та роздатковим матеріалом. Наочний та дидактичний матеріал дозволяють краще засвоювати навчальний матеріал. Прилади дозволяють робити можливим виконання  демонстраційних робіт.

Робочі стенди допомагають підготувати повідомлення щодо вивченого на попередніх уроках матеріалу або стосовно теми, яку розпочали вивчати. Портретна галерея визначних письменників, науковців, митців допомагає збагнути неповторність творчої особистості, повернутись назад у минуле, підвищити свій інтелектуальний рівень. Для кращого осмислення вивченого матеріалу використовую на уроках кінофільми, презентації, інтернет ресурси освітнього простору.

У кабінеті є також таблиці з більшості тем, які сприяють кращому розумінню матеріалу.

Кабінет англійської мови – це приміщення з раціонально розміщеним комплектом навчального обладнання, меблями і інформаційними стендами, які забезпечують ефективне викладання предмета. Оформлення  кабінету, а також заняття в ньому повинні розвивати  інтерес до предмету, розвивати творчі здібності. Учням легше запам’ятати матеріал, якщо він представлений наочно.

 

 

 

Кабінет хімії та біології

Для більш цікавого та ефективного вивчення курсу хімії та біології і екології в Курахівському професійному ліцеї створили відповідний кабінет обладнанний сучасним мультимедійним комплексом. Хімія та Біологія – природничі науки, що вивчають склад, будову та властивості сполук і живих організмів, тому робочі місця учнів і вчителя повинні бути добре продумані та облаштовані. Лабораторні і практичні заняття за допомогою необхідного приладдя допоможуть зробити навчальний процес корисним, цікавим таким, що мотивує учнів до отримання нових знать з цих дисциплін. Ефективність сприйняття учнями представленого для них хімічного чи біологічного досліду можливо лише коли викладач використовує під час шкільних занять на практиці найсучасніше обладнання та відповідні прилади. В кабінеті хімії та біології Курахівського професійного ліцею є все необхідне, щоб навчальний процес відбувався цікаво та продуктивно!

Кабінет української мови та літератури

Кабінет української мови та літератури – це місце, де учні почувають себе комфортно, де їм хочеться вивчати мову, пізнавати глибини її правил. У кабінеті – привабливий світ мови та літератури, світ високого мистецтва слова, ненав’язливо, деякими елементами оформлення кабінету показано все прекрасне, що створював наш народ. Орнаменти української вишивки, рушнички, ілюстрації в українському стилі створюють незвичність, красу та відчуття родинного затишку.