Міжнародний день толерантності

16 листопада – Міжнародний день толерантності, що урочисто був проголошений «Декларацією принципів толерантності», затвердженою  у 1995 р. на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Толерантність – це насамперед  чесність… Це термін, який означає, що ви терпите думки інших, навіть якщо ви не погоджуєтесь. Це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу.  Водночас  толерантність – це не якісь вчинки, поблажливість чи потурання, це – здатність сприймати без агресії інший спосіб життя, поведінку, інші погляди шляхом встановлення довірливих взаємовідносин, співпраці та компромісу.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в здобувачів освіти загальнолюдських моральних цінностей в Курвхівському професійному ліцеї 16 листопада пройшов День толерантності. Впродовж дня робота вчителі та майстрів виробничого навчання була спрямована на формування в здобувачів освіти поваги до інших людей, їхніх думок.