16 днів проти насильства

Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.
Учні #Курахівськийпрофліцей приймали участь у заході, організованому КУ «Центр надання соціальних послуг» Курахівської МР спільно зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції, фахівцем Покровського районного відділу №1 філії ДУ Центр пробації в Донецькій області. Для здобувачів освіти була проведена профілактична бесіда стосовно відповідальності у разі здійснення насильницьких дій. Підліткам нагадали куди треба звертатись за захистом та відповіли на всі їх питання.
Учениця групи №35 «Маляр», «Штукатур» Чернобай Інеса прийняла участь у Марафоні «16 днів проти насилля», в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру (UN RPP) ООН Жінки спільно з Українською фундацією громадського здоров’я.
Усі види насильства небезпечні, тому що будь-який з них може привести до розладів психічного здоров’я і до смерті. Фізичне насильство – це безпосередній вплив і пряма загроза життю. Психологічне може призвести до самогубства. Економічне насильство – це коли людину позбавляють їжі, потрібних ліків, умов проживання.
Не соромся! Не терпи! Зупини насильство!

Корисні посилання

https://www.facebook.com/rozirvykolo/
https://itseems.com.ua/
https://richutim2021.rozirvykolo.org/...